نتایج جستجو برای عبارت :

حرف های راستِ کجی افزا

روح افزا یک نوشیدنی هندی و پاکستانی است و در سال 1906 توسط حکیم حافظ عبدالمجید درست شده است. یکی از مصرف های مهم این نوشیدنی برای شکستن روزه ماه رمضان است. روح افزا در بین اهالی هند و پاکستان بسیار محبوب است ، زیرا این نوشیدنی ارزان قیمت و مقرون به صرفه محسوب می شود و باعث ایجاد خنکی در بدن در گرمای سوزاننده هند و پاکستان می شود.
ادامه مطلب
قارچ جان افزا
قارچ جان‌افزا، قارچ گانودرما یا قارچ ری‌شی (نام علمی: Ganoderma lucidum) قارچی یک‌ساله از تیره تابان‌پوستان (Ganodermataceae) است که طب سنتی چینی مصرف دارویی دارد.
نام محلی این قارچ در چین، لینگ زی؛ در ژاپن، ری‌شی و در کره، یونگ زهی می‌باشد. چینی‌ها معتقدند که این قارچ نماد زندگی شاد، شانس، سلامتی و طول عمر و حتی جاودانگی است. این قارچ در طب سنتی، جهت درمان بی خوابی، تنگی نفس، تقویت حافظه، بیماری‌های کلیه و کبد، ورم مفاصل، آسم مورد استفاده
فرزندم:

راست میگویند که اگر همسری انتخاب کنی که زیبایی اش به دلت ننشیند ممکن است دچار مقایسه شوی بین زیبایی همسرت با زنان و دختران دیگر... و این شیطان است...از شیطان بر حذر باش...
راست میگویند که اگر همسری انتخاب کنی که آداب معاشرت و اجتماعی اش به دلت ننشیند ممکن است دچار مقایسه همسرت با دیگران شوی...
از شیطان بر حذر باش... 
راست میگویند که اگر همسری انتخاب کنی که اخلاقش به دلت ننشیند ممکن است دچار مقایسه شوی...
از شیطان بر حذر باش...
راست میگویند ک
درست در اوجِ اوجِ شادمانی غمی بر دل می نشیند . غمی نه جانکاه بلکه غمی عمیق. اما این غم از کجاست؟ برای چیست؟ 
تو را گرامی میدارم ای غم جان افزا !
گرامی میدارمت ای غم مقدس
ای الهی تر از هر نوع شادی !
ای نور خداوند
ای پیامبر !
گرامی میدارمت که به یادم می آوری برای چه نفس می کشم و به کجا باید بروم.
ای گرامی چون عشق
ای خود عشق که هوشمندانه لباس غم به تن کردی!
این گیاهان را میتوانید جایگزین داروهای شیمیایی کنید :

☜ شلغم بخار پز: آنتی بیوتیک
☜ شکرتغار: برای گلو درد
☜ تخم شربتی: رفع گرمی
☜ شکرسرخ:مادر اگر مصرف کنه زردی کودک کم میشه
☜ عناب:رفع گلو درد
☜ دمنوش به دانه: رفع گلو درد
☜ بابونه: ترمیم زخم
☜ مریم گلی: ضد نفخ
☜ سنبل الطیب: آرام کننده اعصاب
☜ شیرین بیان: ضدزخم معده،ضدسرفه
☜ تخم کدو: ضد انگل
☜ رازیانه: شیر افزا
☜ زردچوبه: ضدآلزایمر
☜ اکالیپتوس: ضد ویروس 
☜ بومادران: ضد سنگ کلیه
☜ گلاب: صاف ک
اهالیِ اهلیِ پرگارِ
وجود، با اتکا به نقطۀ الهی عقل است که حرکت در مسیر راستِ هدایت را آغاز کرده و به
مرور، کمال یافته تر، وزین تر و خمیده تر می گردند، و در دایرۀ عشق، از کثرت به در
آمده و وحدت با اَحدِ واحد را نوش و هوش می نمایند... «ادامه مطلب»...

ادامه مطلب
بگذر تا در شرار من نسوزی 
بی پروا در کنار من نسوزی 
بگذر زین قصه ی غم افزا 
غمگین چو پاییزم از من بگذر 
شعری غم انگیزم از من بگذر ... 

× سید علی صالحی میگفت ما مادر رویاهامون هستیم!
بیشتر از هر چیزی آدما دلشون برای رویاهاشون می سوزه، وقتی مجبور میشن خاک بریزن روش یا بدن دست آب که بره و دیگه برنگرده 

× ولی ناامید نباش آدم! هرکدام از ما مادری درونمان داریم که همیشه رویاهای جدیدی برایمان به دنیا می آورد

× تصمیمم اینه که نه کسی رو توی توهم نگه د

قارچ گانودرما چیست؟
قارچ گانودرما لوسیدوم یا قارچ جان افزا از انواع قارچ های خوراکی یک ساله فوق العاده پرخاصیت از تیره تابان پوستان است که طی قرن های طولانی در طب سنتی چینی از میوه و ریشه ی آن برای درمان انواع دردها و بیماری ها استفاده شده است.قارچ گانودرما برای درمان سرطان، ام اس، دیابت و لاغری به شهرت رسیده و برای زیبایی و سلامت پوست و مو عالی است.
گروه پتنت ایران تشکل مجازی مستقل و هم افزا محور است که در جهت پشتیبانی مشاوره ای غیرانتفاعی برای دریافت حمایت مالی و معنوی شرکتهای دانش بنیان از دولت فعالیت می کند.فعالیت گروه پتنت ایران رایگان و بدون منغعت مالی است. 
این گروه فعالیت خود را از فروردین سال 1399 آغاز کرده است.
سوالات خود را درباره حمایت های مالی دولت از شرکت های دانش بنیان در زمینه مالکیت مادی و معنوی در قسمت نظرات بپرسید.
ابلیس هم عاشورا گریه کرد . . .
پدر آیت الله سید محمدتقی مدرسی نقل می کند:
عصر عاشورای سال ۶۱ هجری ، شیطانک ها دیدند که ابلیس سرکرده ی آنان، به سر و صورت می زند و می گرید.گفتند: امروز که تو باید خوشحال باشی از چه رو پریشانی و گریان؟گفت: اشتباه بزرگی کردم که این جماعت را واداشتم که حسین را بکشند.گفتند:چطور؟ مگر تو نمی خواستی این جمع به ظاهر مسلمان ، راهی جهنم شوند؟ و مگر نشدند؟گفت:چرا چنین شد ولی از این نکته غفلت کرده بودم که با این کار ، باب رحمت اله
شرکت  webappland متخصص در زمینه های
طراحی سایت
طراحی اپلیکیشن
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
طراحی نرم افزار
این وبلاگ به منظور خبر رسانی بهتر به مشتریان عزیز شرکت طراحی شده است.

آدرس سایت: www.webappland.ir
شماره تماس: 02165165400

عید مبعث پیامبر اسلام(ص) تبریک و تهنیت باد
شب هست و شبی زیبا، طرب‌انگیز، روح افزا! وه! وه! چه شبی نبکو، روشن ترین شبها! از یمن وجود تو،  شیدا شده عالم ها در سایه ی احمد شد، اسماء خدا پیدا خورشید غروب کرده، از ساحت شمس اومهتاب خضوع کرده، از طلعت آن مهسا ما را  چه رسد گوییم، مدحت رسول‌اللهما شب پرگان هستیم، او نور جهان آرا در زیر لوای  تو مجموع شده هر فردآن روز شود واقع، آن «طامةُ الْکبری»! تو خیر البشر باشی، سوگند به کلام اللهمجنون جمال تو ج
نماهنگ | رایحه انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «مفاهیم انقلاب و مفاهیم اسلام، مثل عطر گلهای بهاری است؛ هیچ کسی نمیتواند جلوی آن را بگیرد؛ پخش میشود، همه‌جا میرود؛ نسیم روح‌افزا و روان‌بخشی است که همه‌جا را به خودی خود میگیرد»

ادامه مطلب
شهوت بانوان را زیاد میکند و در مقابل باعث کاهش شهوت آقایان میشود.طرز مصرف: 5 گرم از بذر رازیانه را دم کنید و به صورت روزانه میل فرمایید.بهبود مشکلات قاعدگی در زنانبسیاری از فاکتورها نظیر استرس و رژیم غذایی ضعیف و نامناسب می توانند سیکل قاعدگی منظم در زنان را مختل سازند. تخم رازیانه  دارای خاصیت زیاد کننده قاعدگی ست که باعث تنظیم خونریزی قاعدگی می شود.به بزرگ شدن سینه کمک می کند. به کاهش علائم قاعدگی دردناک کمک میکند.رازیانه بطور سنتی به عنوا

قارچ گانودرما چیست؟ 

چرا گانودرما را پادشاه گیاهان دارویی، جان افزا، اکثیر جوانی می نامند؟ خواص گانودرما را می‌شناسید؟ قارچ گانودرما یکی از ارزشمند ترین مواد خوراکی است که در گروه گیاهان دارویی قرار می گیرد. تحقیقات بسیاری در زمینه خاصیت قارچ گانودرما صورت گرفته که همگی دلالت بر مغذی بودن قارچ گانودرما دارد. متخصصین تغذیه با توجه به فواید قارچ گانودرما، این گیاه شفابخش را جایگزین و مکمل بسیاری از داروهای شیمیایی و زیان بخش دان
راستش را می‌خواهید؟ راستِ راستش را؟ پس باید بگویم که تا این ساعت، من خسرو شکیبایی را نمی‌توانستم بپذیرم و تحمل کنم! حتی یک قسمت خانه‌ی سبزش را، با آن ایده‌ی جذاب، نتوانستم ببینم. حتی شنیدن یک صوت کاملش را نتوانستم. اما صوتی که امشب سرکشیدمش، تمامیتی داشت که باعث می‌شد شکیبایی را بپذیرم. دعوتتان می‌کنم به صرف چهار دقیقه‌‌ی شیرین؛ و راستش، شاید تلخ؛ آن تلخی که می‌توانست شیرین شود، و نشد. آن تلخی که می‌توانست نباشد، و بود. بیایید تلخ‌نام
دارم تقلب می‌کنم که بتونم به‌روز بنویسم. بعد از دو تا روزنوشت سه‌تایی، این ده روز رو با یه پرشِ ویژه رد می‌‌کنم که جاموندگیِ خرداد رو جبران کنم و دوباره هر روز، متناسب با اتفاقات روز بنویسم.این روزها کمتر به گوشی‌م توجه می‌کنم و محدودتر از همیشه میام سراغ شبکه‌های اجتماعی. تلگرام که به لطفِ محدودیت‌هایی که روی سرورهاش اعمال کردن، اصلاً باز نمیشه که بخوای بیشتر یا کمتر بری سراغش. از اینستاگرام زده شدم؛ و توییتر رو هم اونقدر نامنظم و جست
مستند "خواب پریشان" که آبان ماه امسال در ۸ قسمت از سیمای مرکز قم پخش شد، به چگونگی شکل‌گیری فرقه احمد الحسن در عراق می‌پردازد. استاد حسن عباسی از کارشناسان حاضر در مستند هستند.
در اینجا همه مستند "خواب پریشان"را یکجا ببینید
کتاب :خواب پریشان (نگاهی به نقش خواب ورویا در جریان های انحرافی)
 مطالب ناب  مرتبط فتنه احمد الحسن 
تماشای مستند در هشت قسمت وجداگانه در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
و زمانی تأمل کن در انواع گیاهها که از حد و حصر افزون و از حساب و شماره بیرون است، هر یک را شکلی و رنگی و طعمی و بوئی و منفعتی و خاصیتی، یکی غذای بدن می شود، دیگری قوّت تن، آن یک زهر جانگزا و این یک تریاق فرح افزا، آن جان می ستاند و این روح می بخشد. یکی خواب می آورد و یکی خواب را از دیده می برد، یکی مفرّح جان و یکی باعث اندوه بی پایان، این سرد است و آن گرم، این خشک است و آن تر، با آنکه همه از یک زمین روئیده و از یک چشمه آب نوشیده.
دانلود سری Girls of paper and fire
خلاصه
هر سال ده دختر زیبا انتخاب می شوند به عنوان دختران کاغذی که باید به پادشاه خدمت کنند. هیچ کاری بیشتر از ان برایشان باعث افتخار و شرم نمیشود. امسال نه دختر انتخاب شده... و به جای کاغذ این دختر از اتش ساخته شده است. 
در طول هفته های تمرین در قلعه وافر ولی غم افزا،لی و هشت دختر دیگر مهارت ها و جذبه هایی یاد میگیرند که برای مصاحبت با یک پادشاه مناسب باشد. در انجا او عاشق میشود. در انجا عشق ممنوع او با اتفاقات خطرناکی همر
بودنت شوق کودکی هامه
پهنه آسمون دل رامه
بهترین اتفاق روح افزا
از تو ممنون که عشق باهامه
رفته بودم که برنگردم باز
نفرتو از دلم جدا کردی
منِ در خود تنیده را بانو 
زنده کردی و با خدا کردی
مهربونی، بدون حرف و حدیث
طرح لبخند آسمون داری
در نگاهِت صداقتِ موجه
بهتر از شاعرا زبون داری
شد دعای شبانه روزی من
که خدا حافظ تو باشه و بس
در جوار تو باشه شاعر پیر
دور باد از دلِت هوای قفس
محمد رحیمی

حتما شما هم شنیده‌اید که می‌گویند فلانی کلاس اجتماعی ندارد یا از آداب معاشرت چیزی نمی‌داند، همه ما در اجتماع زندگی می‌کنیم و در روابطمان ناگزیر از ارتباط با سایر انسان‌ها هستیم و آداب اجتماعی ازجمله اصولی است که باید از آن آگاهی داشته باشیم و ندانستن این اصول و فنون در جامعه مدرن امروزی می‌تواند مشکلات زیادی را در رابطه با سایر انسان‌ها برایمان ایجاد کند.
اما این اصول و آداب چه چیزهایی هستند؟ آیا این اصول از کشوری به کشوری دیگر مت
گلبرگ سرخ لاله ها در کوچه های شهر ما
بوی شهادت می دهد
بوی شهادت می دهد

برگی وزین ، شمیمی روح افزا ، نفس زکیه ای (‌ سردار عزیز و پرافتخار ما ، حاج قاسم سلیمانی )‌ با خون خود دوباره فضای شهر نه کشور نه بلکه جهان را متحول کرده است
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال !
اللهم عجل لولیک الفرج ...

حال و هوایش حال و هوای روزهای جنگ است وقتی شهدا را
بیانیه گام دوم انقلاب
 (2)
پیروزی انقلاب اسلامی؛ آغازگر عصر جدید عالم
آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را اعلام نمود. طبیعی بود که سردمداران گمراهی و ستم واکنش نشان دهند، امّا این واکنش ناکام ماند. چپ و راستِ مدرنیته، از تظاهر ب

حال که به بررسی عوامل شادی افزا در مدارس میپردازیم باید بدانیم چه عواملی از موانع ایجاد و گسترش نشاط در مدارس به شمار می روند. برای این هدف ما به سراغ کتاب آقای اکبرزاده با عنوان «مدیریت شادی در مدرسه» رفته ایم. ایشان در این کتاب شادی را امری ذاتی و درونی می‌دانند که بر رفتار و اندیشه انسان تأثیر می‌گذارد. پس نمیتوان نقش شادی و نشاط را در افزایش یادگیری دانش آموزان انکار کرد. در ادامه ایشان به بیان مواردی که مانع این نشاط در مدارس هستند می

حال که به بررسی عوامل شادی افزا در مدارس میپردازیم باید بدانیم چه عواملی از موانع ایجاد و گسترش نشاط در مدارس به شمار می روند. برای این هدف به بررسی کتاب آقای اکبرزاده با عنوان «مدیریت شادی در مدرسه» می پردازیم. ایشان در این کتاب شادی را امری ذاتی و درونی می‌دانند که بر رفتار و اندیشه انسان تأثیر می‌گذارد. پس نمیتوان نقش شادی و نشاط را در افزایش یادگیری دانش آموزان انکار کرد. در ادامه ایشان به بیان مواردی که مانع این نشاط در مدارس هستند می
معلمشون نیومده بود و من به جاش سر کلاسِ بچه‌ها رفتم. کلاسِ پایه شیشمِ الف. بچه‌هایی که تازه یادگرفته بودند که شیطون باشن. چند زنگ رو با بچه‌ها قرآن کار کردیم و فارسی. اما زنگ آخر بچه‌ها حوصلۀ کتاب و درس نداشتن ، مخصوصاً که روزِ اولِ مهر هم بود! بچه‌ها بازی می‌خواستند و هیجان. قبول کردم! یکی از بچه‌ها ماژیکش رو از جامدادی‌ش در آورد و داد دستم. از یک تا بیست و یک رو رویِ تخته نوشتم و هر عدد را دادم به یکی از بچه‌ها.
شروع کردم... :
- مرغ ما امروز شی
معلمشون نیومده بود و من به جاش سر کلاسِ بچه‌ها رفتم. کلاسِ پایه شیشمِ الف. بچه‌هایی که تازه یادگرفته بودند که شیطون باشن. چند زنگ رو با بچه‌ها قرآن کار کردیم و فارسی. اما زنگ آخر بچه‌ها حوصلۀ کتاب و درس نداشتن ، مخصوصاً که روزِ اولِ مهر هم بود! بچه‌ها بازی می‌خواستند و هیجان. قبول کردم! یکی از بچه‌ها ماژیکش رو از جامدادی‌ش در آورد و داد دستم. از یک تا بیست و یک رو رویِ تخته نوشتم و هر عدد را دادم به یکی از بچه‌ها.
شروع کردم... :
- مرغ ما امروز شی

در مرحله بعد فقط گوشه های لایه ی آخر روبیک مان ، حل نشده مانده است . برای این مرحله نیز ما یک فرمول داریم که سه تا از گوشه های باقی مانده را مانند تصویر زیر با هم جابجا می کند.
فرمول :            'U+R+U'+L'+U+R'+U'+L 

توجه داشته باشید که اگر با انجام یک بار فرمول بالا ، مهره ها در سرجای مناسب قرار نگرفتند ، فرمول را دوباره و یا سه باره تکرار کنید.
دقت داشته باشید که طبق تصویر سمت چپی در بالا  ، مهره ای که در گوشه سمت راستِ پائین قرار دارد که هیچ جابجایی ا
گنبد حرم آقا برای ما حکم یک کپسول بزرک اکسیژن را دارد. باید هر چند وقت یکبار بیاییم و مخزن حیاتمان را شارژ کنیم و دوباره جان بگیریم.
دلخوشی ما در این عالم همین است که گفته اند به تعداد دفعاتی که به زیارت آقای جان مشرف شدید علی بن موسی الرضا نیز پس از مرگ به دیدارتان خواهد آمد.
سرمایه ای بیش از این وعده روح افزا و طرب انگیز برای آخرتمان نداریم.
به حرم که وارد می شوی و میگویی سلام آقا یعنی آقای من تو از طرف من خیالت راحت باشد سلامت می مانی و روح و را
گنبد حرم آقا برای ما حکم یک کپسول بزرک اکسیژن را دارد. باید هر چند وقت یکبار بیاییم و مخزن حیاتمان را شارژ کنیم و دوباره جان بگیریم.
دلخوشی ما در این عالم همین است که گفته اند به تعداد دفعاتی که به زیارت آقای جان مشرف شدید علی بن موسی الرضا نیز پس از مرگ به دیدارتان خواهد آمد.
سرمایه ای بیش از این وعده روح افزا و طرب انگیز برای آخرتمان نداریم.
به حرم که وارد می شوی و میگویی سلام آقا یعنی آقای من تو از طرف من خیالت راحت باشد سلامت می مانی و روح و را
طنزانه - 2در همین پیشانی کاغذ (1) عارض شوم که در پی مرقومه ی مرسوله ی پیشین که تقدیم حضورتان گشت، تلواسه ای (2) بر دلمان فتاده که نکند آنسان که باید و شاید در تنویر و تبیین مقاصد مقصوده توفیق نیافته یا خدای ناخواسته زیاده تصدیع افزا (3) گردیده باشم. لذا رجاء واثق دارم در صورت مشاهده ی هرگونه عیب و نقصی منت بر ما نهاده متذکر شوید تا این تلواسه ای که سخت بر جان ما رحل اقامت فکنده هر چه زودتر بعون الله و منته زائل گردد.
⏮⏮⏮⏮⏮⏭⏭⏭⏭⏭اما بعد...مدرس (4) ت
کل این شش ماه آخر جمع شد و تبدیل شد به چهارتا نمره.
تبدیل شد به چهار تا عدد ...
یعنی اگر یه نفر بیاد بپرسه توی این شش ماه که مثلا گفتی میخوای یه تکونی به زندگی ات بدی و خیز برداشتی که زیر و روش کنی چه کار کردی، فقط میتونم چهارتا عدد بهش بدم.
راستش رو بگم، عددهای خوبی هستن! یعنی خودم انتظار نداشتم اینقدر خوب بشن. دیشب، نزدیکای ساعت دوازده وقتی اس ام اس ثبت نمره ام اومد و نمره ام رو دیدم، خیلی خوشحال شدم. میگفتم اینه نتیجه زحماتم. اینه نتیجه 6 ماه ریاض
پیشنهادهایی برای مدیران مجتمع های تفریحی:
ایده های زیر با هدف توسعه خدمت و کارآفرینی و افزایش رضایت مندی برای پاسخگویی به انواع نیازها و سلیقه های مراجعه کنندگان درج شده است. هر کدام یا هر گروه از بخشهای ذکر شده میتواند به پیمانکار مجزایی سپرده شود که ذیل یک برنامه جامع و هم افزا سبد خدمات مجتمع را تکمیل می‌کنند.
1- راه اندازی بخش کرایه دوچرخه + خدمات آموزشی
2- راه اندازی بخش تفریحات آبی در سطح کودکان و بزرگسالان
فروش یا کرایه  اسباب بازی های
اول بهار گل می باره....گِل!
گل به سر مردم و زمینهایشان توی چند شهرستان گرفته شده و همه مضطربند....شش تا شهر فقط به صورت پیش بینی شده قرار است بروند زیر آب!  باقی با خداست.
و هر کس فراغتی دارد یعنی سایه بانی و خانه محکمی و روی میز ناهارخوری اش پلوی شب برقرار است و مبلهای راحتیش روبروی ال سی دی در زاویه مناسبی هستند فرصت دارد که بنشیند و سر در گریبان کند و غصه بخورد برای مردمی که گوشتشان در برابر آب است! آب چه آبی ...همان آبی که به خاطر نیاز رفاه طلبانه
عباس نورزائی
سال ۱۳۶۴ فرماندار وقت زابل، برای من حکمی صادر کرد و مرا «مسئول ستاد
سیل زابل» خواند. محل استقرار ما در ساختمان قدیمی فرمانداری که قبلاً بخشی از
کنسولگری روسیه بود، قرار داشت. روبرو، سمت راستِ درب ورودیِ اتاقی که بدین منظور
اختصاص یافته بود، تابلویی زده بودند که روی آن نوشته شده بود: «ستاد سیل»
یک روز این تابلو به زمین افتاده بود و یکی از دوستان، آن را به دفترم
آورد و گفت این تابلوی دفتر ستاد سیل است و من دیدم رویش نوشته «ستاد بحر
#داستانک_معنوی
#داستانی_واقعی ازروایت #شب_اول_قبرآیت الله سید شهاب الدین مرعشی نجفی (ره) نقل می کنند :شب اول قبرِ آیت‌‌الله شیخ مرتضی حائری برایش نماز لیلة‌ الدّفن خواندم، همان نمازی که در بین مردم به نماز وحشت معروف است.بعدش هم یک سوره یاسین قرائت کردم و ثوابش را به روح آن عالم هدیه کردم . چند
شب بعد او را در عالم خواب دیدم. حواسم بود که از دنیا رفته است. کنجکاو
شدم که بدانم در آن طرف مرز زندگی دنیایی چه خبر است؟!پرسیدم: آقای  حائری، اوضاع‌ت
کامی دستای درنا رو بین دستاش گرفت و اونو دعوت به نشستن کرد،سیگاری اتیش زد وباهم روی صندلیای فلزی بالکن نشستن نگاه کامی به اسمون خیره شد،هوا گرگ ومیش بود وبادکمی وزیدن گرفت، بانفس عمیقی که درنا کشید،به خودش اومد وشروع کرد به گفتن:_دخترشهابیه!درقبال ازادکردن ملینا، دخترشو گروگان گرفتم و اینکه محبورشدم بگم دخترمه چون به خدمتکارا اعتمادی نیس، شاید بین اونها نفوذیِ پلیس باشه!..(ملینا،خواهرِکامیه)درنا پر از استرس وتشویش به کامی زل زد وگفت:_وای
MX Player
 یک پلیر حرفه ای و کارآمد جهت پخش فایل های تصویری می باشد. تمامی فرمت های تصویری تحت پشتیبانی این پلیر هستند. مصرف کم باتری و CPU از مزایای پلیر MX Player می باشد. همچنین قابلیت فراخوانی فایل های SRT که مربوط به زیرنویس فیلم ها است، پلیر MX Player را به یکی از قدرتمند ترین پلیرهای حال حاضر تبدیل کرده است. با این پلیر شما میتوانید یک قسمت از فیلم را انتخاب کنید تا برای شما پخش شود. 
دانلود
برای دانلود کلیک کنید

هجده‌سالگی، گم و گور بودم. حسابی گم و گور. برای همین وبلاگ زدم گمانم. یک خانه‌ای که باشد و من همینطور همه‌جایش بچرخم. 
هرروز آمدم اینجا و هزارتا کارِ مسخره کردم. هرروز آمدم اینجا و هزار راهی که می‌رفتم را تعریف کردم. هرروز آمدم اینجا و چرخیدم، رقصیدم، گریستم، تماشا کردم، شنیدم، قدم زدم. و بدون این که بفهمم، توی این رفت و آمدها خودم را پیدا کردم. بدون اینکه کار سختی از روی راهنمایی انجام بدهم، مسیرم روشن شد. رفتم و رفتم و رفتم و یک جایی، فکر کر
شعر کوکب رحمت‏
دکتر قاسم رسا
سحر از دامن نرگس بر آمد نوگلى زیبا 
گلى کز بوى دلجویش جهان پیر شد برنا
چه صبح آمد ز دریاى کرم برخاست امواجى 
که عالم غرق رحمت شد از آن امواج روح افزا
  خدا را ز آستین آمد برون دست درخشانى
که خط نسخ اعجازش کشیده بر کف موسى‏
سحر در نیمه شعبان تجلّى کرد خورشیدى
که از نور جبینش شد منوّر دیده زهرا
  قدم در عرصه عالم نهاد آن پاک فرزندى 
که چشم آفرینش شد ز نورش روشن و بینا
چه مولودى که همتایش ندیده دیده گردون
  چه فرزندى که
.
چگونگی پوشش در بینش ایرانیان
پوشش وابسته به شناسایی خِرَد خود انسان و چگونگی زیستگاهی است.
حجاب یک واژه غیر ایرانی است که در فرهنگ ایران جایگاهی ندارد. پوشش ترادادی(سنتی) ایرانیان با نگرش به جایگاه گیتایی(جغرافیایی) زندگی آنان گوناگون بوده است؛ کسانی که در جای گرم مانند جنوب ایران زندگی می کرده اند، پوشش آنان به رنگ سپید و روشن و مناسب با تابش نور خورشید بوده است و کسانی که در جایگاه سردسیر بوده اند پوشش هایی برای مبارزه با سرمای آن جا برت
لطیفی از نیروهای خدمات اداره است. چای
می‌ریزد، اتاق‌ها را نظافت می‌کند، ناهار عده‌یی را از سلف می‌گیرد برای‌شان می‌برد
و ... روزهای اول که چشم‌به‌چشم می‌شدیم محل نمی‌داد و یکی‌دوباری هم که سلام‌ش
کردم یا نشنید یا نشنیده گرفت. نتیجه؟ لطیفی در ذهن و دید من، فردی بدخُلق و مغرور
افتاد.

دو هفته‌ی پیش مکرر روزه بودم. روز
اول، خلاف هرروز، ناهار را از سلف به‌صورت بیرون‌بر گرفتم و مستقیم رفتم سمت آب‌دارخانه
تا بپرسم غروب می‌توانم غذایم را
از آنجا که 4 عنصر بدن انسان از طبیعت (آب ، خاک ، آتش ، باد) بوجود آمده
میل ناخودآگاه انسان به سمت فطرت جسمانی خویش انکار ناپذیر است
و بخاطر همین است که وقتی به دل طبیعت میزنیم احساس خوشایندی داریم
چون بدن ما با 4 عنصر اصلی خود ارتباط سالم برقرار نموده است
و در عصر جدید با توجه به زندگی ماشینی و شهری ، میل وجودی ما به سمت طبیعت و ارتباط با محیط طبیعی بیشتر شده و دنبال آرامش و ارتباط صحیح و کم هزینه با این عالم انکار ناپذیر هستیم.
به همین منظور مجمو
مقدمه:
مطا لعه آسیب های اجتماعی اعم ازنابهنجاریها وانحرافات اجتماعی یکی ا ز مهمترین موضوعات مورد بحث جا معه شناسی است. اگر چه مساله نابهنجاری ا مری نسبی است وا ز جا معه ای به جا معه دیگر متفاوت است. ا ما آنچه که در این مبحث مطرح می باشد این است که چه عوا ملی آسیب های اجتماعی را کاهش یا افزایش می دهد و به بیانی دیگر چگونه می توان آسیب های اجتماعی را در بین دانش آموزان کنترل نمود؟
تعریف آسیب اجتماعی:
آسیب های اجتماعی به مفهوم رفتا ری است که به طری
اکنون که نخستین نوشته‌ی وبلاگ «از کیهان» منتشر می‌شود، دانش‌پیشگان و مهندسانی از ناسا و بسیاری از دوستداران دانش نجوم و فناوری‌های میان‌سیاره‌ای در سراسر زمین، سخت دل‌مشغول و نگران‌اند، به‌تماشای آغاز مأموریتی جاه‌طالبانه، ۸۵۰ میلیون دلاری، طولانی و بینش‌افزا نشسته‌اند. مریخ‌نشین «InSight» چند دقیقه دیگر، پس از سفری هفت ماهه میان زمین تا مریخ، در طی علمیاتی هول‌انگیز بر سطح سیاره‌ی سرخ فرود خواهد آمد.
در فضای خبری و شبکه‌های اجت
بهار مسعود
در استقبال از نیمه شعبان و میلاد امام عصر(عج)

جز تو چه کسی بهار مسعود بود
در اوج عطش زمزمه رود بود
از نکهت خود دهد به گلشن سهمی
سر تا به قدم سخاوت و جود بود
چون اختر تابنده بیفشاند نور
هادی ره تار و مه آلود بود
پاکیزه تر از آب زلال چشمه
رخشنده چو قرآن زراندود بود
برخاسته از دامن پاک زهرا(س)،
مانند علی(ع) و مثل محمود(ص) بود
موسی روش،عیسی دم و یوسف رخسار
خوش نغمه تر از حضرت داوود  بود
دوم حسن(ع) از سلسله عترت را
با آن همه جور خصم، مولود بو
به قلم دامنه: به نام خدا.  همان‌طور که می‌دانید امروزه تایپ‌کردن در گوشی‌های لمسی به‌ علت وجود پیام‌رسان‌ها و حضور افراد در پهنه‌ی تبادل فکر و پیام، به عنوان یک کار همیشگی و اساسی درآمده است. من یک فن زیبانویسی و درست‌نویسی با صفحه‌کلید گوشی را -که کاربرد آن نشان اهمیت‌دادن، فرد به ادبیات فارسی است- بر روی عکس که از صفحه‌کلید تبلت خودم انداختم، به علاقه‌مندان می‌آموزم:

۱. به آن دگمه‌ای که در سمت راستِ «دگمه‌ دراز خط فاصله» قرار د
هدف از درس آشنایی دانشجو با «معماری ایران» در طول تاریخ و عرض جغرافیا می باشد[1]. داستان­وار سیر تحول آن را فرا می­گیرد تا اصول و عوامل مؤثر بر تشکیل و تغییر معماری این سرزمین را بیاموزد؛ که شامل سه بخش «مبانی و اصول + الگوهای فضایی + فرم پردازی» این معماری است. بعبارتی دانشجو از رهگذر آشنایی با «معماری سنتی ایران» با «سنت معماری ایرانی» اُنس می گیرد. درواقع دو مقوله «سبک شناسی + گونه شناسی» معماری ایران، خودشان هدف واسطند برای کشف «اصول و الگ
اکنون که نخستین نوشته‌ی وبلاگ «از کیهان» منتشر می‌شود، دانش‌پیشگان و مهندسانی از ناسا و بسیاری از دوستداران دانش نجوم و فناوری‌های میان‌سیاره‌ای در سراسر زمین، سخت دل‌مشغول و نگران‌اند، به‌تماشای آغاز مأموریتی جاه‌طالبانه، ۸۵۰ میلیون دلاری، طولانی و بینش‌افزا نشسته‌اند. مریخ‌نشین «InSight» چند دقیقه دیگر، پس از سفری هفت ماهه میان زمین تا مریخ، در طی علمیاتی هول‌انگیز بر سطح سیاره‌ی سرخ فرود خواهد آمد.
در فضای خبری و شبکه‌های اجت
خیر است !
در میان گروهی از مردم مرسوم است که وقتی حادثه ای اتفاق می افتد ، در باره آن از واژه ی" خیر" استفاده نموده و با عبارتی چون : " إن شاء الله خیر است" در مورد آن حادثه ، جهتِ خیری را در نظر می گیرند ، هر چند که از جنبه ی خیرِ آن حادثه با خبر نباشند ، این موضوع اشاره به اعتقادِ مردم در مورد حکمت حوادث و اتفاقات دارد ، آنان معتقد هستند که هر اتّفاقی که به وقوع می پیوندد دارای علّت یا علّت هایی است که در بیشتر موارد از جزئیات آن آگاهی ندارند ولی در
عوارض مصرف زیره سیاه
مضرات زیره سیاه اروپایی و مقدار مصرف عوارض جانبی و روش نگهداری زیره سیاه در این مقاله توضیح داده می شود. محرک، مقوی معده، اشتهاآور، آسان کننده قاعدگی، ضد نفخ، ضد اسپایسم، شیر افزا، بادشکن، درمان یبوست، درمان اختلالات گوارشی به ویژه در قولنج نفخی (Flatulent Colic) کودکان و التهابات دستگاه تنفسی استفاده می شود.
مصرف عمده زیره سیاه به عنوان عطر در صنایع عطرسازی و ادویه و چاشنی در صنایع غذایی است. برای تهیه نوشابه های الکلی وغ
بهار مسعود
در استقبال از نیمه شعبان و میلاد امام عصر(عج)

جز تو چه کسی بهار مسعود بود
در اوج عطش زمزمه رود بود
از نکهت خود دهد به گلشن سهمی
سر تا به قدم سخاوت و جود بود
چون اختر تابنده بیفشاند نور
هادی ره تار و مه آلود بود
پاکیزه تر از آب زلال چشمه
رخشنده چو قرآن زراندود بود
برخاسته از دامن پاک زهرا(س)،
مانند علی(ع) و مثل محمود(ص) بود
موسی روش،عیسی دم و یوسف رخسار
خوش نغمه تر از حضرت داوود  بود
دوم حسن(ع) از سلسله عترت را
با آن همه جور خصم، مولود بو
 مقاله ی علمی در واقع نوشته ای غیر تخیلی است که محققان و پژوهشگران در سراسر جهان تلاش می کنند تا با ارائه یافته های خود در قالب یک مقاله علمی، در نهایت یکی از مسائل و مشکلات جامعه را حل و فصل کنند. در کشور ما نیز در سال های اخیر این فرایند رشد صعودی داشته و محققان و دانشجویان به دلایل مختلف، مقالات خود را به مجلات داخلی و خارجی ارسال می کنند. از امتیازهای مهم یک مقاله می توان به مختصر ومفید بودن، بِروز بودن و جامع بودن آن اشاره کرد؛ زیرا محقق می
به قلم دامنه: به نام خدا.  همان‌طور که می‌دانید امروزه تایپ‌کردن در گوشی‌های لمسی به‌ علت وجود پیام‌رسان‌ها و حضور افراد در پهنه‌ی تبادل فکر و پیام، به عنوان یک کار همیشگی و اساسی درآمده است. من یک فن زیبانویسی و درست‌نویسی با صفحه‌کلید گوشی را -که کاربرد آن نشان اهمیت‌دادن، فرد به ادبیات فارسی است- بر روی عکس که از صفحه‌کلید تبلت خودم انداختم، به علاقه‌مندان می‌آموزم:

۱. به آن دگمه‌ای که در سمت راستِ «دگمه‌ دراز خط فاصله» قرار د
بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین
سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که
اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر
جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های
خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.
در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم
انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن
 شعرهای مظاهر مصفا
مظاهر مصفا (زادهٔ ۱۳۱۱، اراک) استاد دانشگاه، شاعر و مصحح برجستهٔ معاصر ایران است.
شعرهای مظاهر مصفا
دلم بستهٔ مهر دلبند نیست
ز دیدار دلبند خرسند نیست
به مهر تو سوگند ای سست مهر
اگرچه دگر جای سوگند نیست
چو بشکسته یی آخرین عهد من
دگر با توام رای پیوند نیست
بلی آنکه صد بار پیمان شکست
بدو عهد بستن خوشایند نیست
تو را آزمودیم ما بارها
به کار تو جز ریب و ترفند نیست
به دل تا فریبیت صورت نبست
به لبهات نقشی ز لبخند نیست
تو مردم فریب
دروغ خلاف واقعیت است، اما واقعیت در روابط انسانی پوشیده‌است. با یک واقعیت نسبی، اصلا چطور می‌شود گفت که چیزی حقیقت است یا غیر آن؟ 
میز بزرگی بود اما زیر خروارها کتاب و کاغذ و ماژیک و تقویم و سیم، کمتر فضای خالی‌ای در آن باقی مانده‌بود. نگاهش از پشت میز به صفحه‌ی نمایشگر و از آنجا به ساعت‌مچی هوشمندش و از آن به صفحه‌ی موبایل و بعد خیلی سریع و آنی از صورت من می‌گذشت و دوباره به نمایشگر ختم می‌شد. می‌دیدم که لبهایش تکان می‌خورَد اما حتی ا
دیشب حدود ساعت یک خوابیدم،صبح با اینکه دلم میخواست بیشتر بخوابم،6:30 بیدار شدمُ دیگه خوابم نبرد..صبحانه خوردم،نشستم سر کارام..ناهار ماهی سرخ کردم،یه سس هم با پیاز،سیر،رب انار و شیره ی خرما درست کردم که خیلی با ماهی عالی بود..کتاب خوندم..یه فیلم قبلها دیده بودم،دلم دوباره دیدنش رو خواست اما چون فرصت نبود،یکمیشُ دیدم..به نظافت شخصیم رسیدم..من خیلی به ندرت آرایشگاه میرم،خودم کارامو انجام میدم..ناخنهامم سوهان کشیدم،به دستهام لاک کرمی زدم و به پا
پیسی
پیسی، بَرَص، لک و پیس یا ویتیلیگو (Vitiligo) یک میشکل ساخت رنگدانه میباشد که در آن ملانوسیت‌ها (سلولهایی که رنگدانه تولید می‌کنند) در قسمتهایی از پوست، غشاهای مخاطی و شبکیه تخریب شده‌اند. در نتیجه لکه‌ها ی سفید پوست درقسمتهای مختلف بدن ظاهر می‌شوند. مویی که در قسمت های مبتلا به پیسی رشد می‌کند بیشترسفید می‌شود.لک های سفید رنگ به دلیل از دست رفتن رنگدانه پوست بوجود می‌آیند، این ضایعات در هر جایی از بدن ممکن است دیده شوند.معمولاً در هر د
صبح، حوالی ساعت 9، اتاقِ من
جثه‌ی 18 کیلو و 300 گرمی‌اش را بغل کرده‌ام و روبه‌روی کتاب‌خانه‌ام ایستاده‌ام و به سوال‌هایش پاسخ می‌دهم. نگاه‌ش به هم‌راهِ سوال‌هایش از ماکت نقره‌ای‌رنگ برج میلاد سر می‌خورد روی مجسمه‌ی سنگی سمت راستِ طبقه‌ی دوم.
+ این چی‌ه؟
-  این مجسمه‌س.
+ مجسمه چی‌ه؟
-  مجسمه، صورت کوچیک‌شد‌ه‌ی یه آدم‌ه که با سنگ یا چوب درست‌ش می‌کنن.  
+ آدم؟
-  آره. الآن این صورت یه آدم‌ه. می‌بینی؟ چشم و دماغ و دهن و گوش داره.
+ آه
حسین
کوچکیان فرد
مقدمه
نشاط اجتماعی و استفاده از مؤلفه های آن در سیاستگذاری های کلان در کشورهای
توسعه یافته امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا بررسی ها نشان داده است
، تقویت امید و انگیزه اجتماعی و تحقق امنیت اجتماعی و عمومی و کاهش و یا گسترش
آسیب های اجتماعی و همچنین نشاط سیاسی و پویایی اقتصادی در چارچوب آن شکل می گیرد .
در ارتباط با شناخت مفاهیم ، مسائل و موضوعات مختلف اجتماعی ، تعیین اولویت
ها و نقشه راه و ایجاد عزم جدی برای تحقق

یکی از آسیب های فرهنگی که واجد آثار و نتایج بسیار منفی است، جدی نبودن ما است. اگر نگوییم در هیچ کاری اما می توانیم بگوییم در اکثر موارد جدی نیستیم. جدی نبودن، یعنی نداشتن طرحی برای زیستن و یعنی فقدان تصمیم و اراده برای زیستن. جدی نبودن نشانه هایی و نتایجی دارد. در این جا به شش نشانه ی ان اکتفا می شود تا نشان داده شود که که واقعا جدی نیستیم. :
برخی از نشانه های باری به هر جهت زیستن و جدی نبودن، عبارت است از: 
1. یکی از نشانه های این که جدی نیستیم ه
* تاریخ اسلام در حرمین شریفین
هر نقطه‌ی این دو حرم،
بینش‌افزا و ایمان‌پرور است. وجود پیامبر اسلام و حواشی و اطراف وجود آن
حضرت، خاندان بزرگوارش، عبدالمطّلب جدّ آن حضرت، ابوطالب عموی ایشان، فاطمه
بنت اسد همسر محترم ابوطالب ـ که به منزله مادر برای ایشان بود ـ همسرانش
در مدینه و همسر یگانه‌اش خدیجه، سبط اکبرشان و نوادگان عالیقدر و حمزه
عموی بزرگوار دیگرشان، بخش بسیار مهمّی از تاریخ اسلام است.
هم‌چنین غزوه‌ی اُحد و بدر و
مقامات و مساجدی
عسل و زردچوبه و شیر فایده‌های زیادی برای سلامتی به همراه دارند. برای شناخت بهتر آن‌ها با رویال همراه باشید.
امروزه
مواد طبیعی فراوانی وجود دارند که می‌توان از آن‌ها به عنوان درمان طبیعی و
خانگی استفاده کرد. یکی از درمان‌های خانگی که مدت‌ها قبل به کار بسته
می‌شده است نوشیدنی عسل و زردچوبه و شیر است.
زردچوبه
زردچوبه
(با نام علمیCurcuma longa) یکی از گیاهان و ادویه‌های متعلق به خانواده‌ی
زنجبیل‌وارها است که از مدت‌ها پیش با اهداف پزشکی و در
قارچ گانودرما و خواص بی نظیر آن
قارچ گانودرما دارای خواص زیادی برای سلامتی است که در کنار آن ممکن است عوارضی داشته باشد.
 قارچ گانودرما جز آن دسته از موادغذایی است که در طب برای سلامتی فواید گوناگونی دارد. از تقویت سیستم ایمنی گرفته تا مبارزه با سرطان.
در این گزارش با فواید و البته عوارض جانبی مصرف زیاد این ماده غذایی بیشتر آشنا می‌شوید.
قارچ گانودرما چیست
قارچ گانو که با نام رِی‌شی و جان‌افزا نیز شناخته شده است، نوعی قارچ است که در مناطق گ
امام سجاد (ع):
«اى
خداوند، ماه رمضان در‌ میان ما‌ بس ستوده زیست ‌و‌ ما‌ را‌ مصاحب ‌و‌ یارى نیکو
بود ‌و‌ گرانبهاترین سودهاى مردم جهان را‌ به‌ ما‌ ارزانى داشت. اما چون زمانش به‌
سر‌ رسید ‌و‌ مدتش ‌و‌ شمار روزهایش پایان گرفت، آهنگ رحیل کرد.
اى خداوند،
اینک با‌ او‌ وداع مى‌کنیم، همانند وداع با‌ عزیزى که‌ فراقش بر‌ ما‌ گران است ‌و‌
رفتن‌اش ما‌ را‌ غمگین ‌و‌ گرفتار وحشت تنهایى کند، عزیزى که‌ او‌ را‌ بر‌ ما‌
پیمانى است که‌ باید
خب خب خبقبل از هرچیزی می‌خوام بگم امشب یه معجزه پیدا کردم. همون چیزی که همیشه دنبالش بودم و پیدا نمی‌شد. و چقدرررر حالم خوش شد. عالی شد اصلا.حمید سلیمی رو می‌شناسین؟ چند وقت پیشا با دنبال کردن لینکای مختلف از کانال دیالوگ باکس به کانالش رسیدم. جنس نوشته‌هاش و حتی سلیقه‌ش تو موسیقی حسابی با حالم جفت و جور می‌شد و داستان نوشتن‌هاش رو دوست داشتم. این قصه‌نویسِ قصه‌ی ما، هر هفته تو کانالش از یه دورهمی حرف می‌زد که یک‌شنبه‌ها تو یه کافه نزد
آخر نوشت: اَه باز طولانی شد. 
دیروز نماز ظهر تو یه مسجدْ تو یه محله ی غریب بودم.  موقع اذان تازه رسیده بودم وضو خونه و چیزی حدود 100 متری هم فاصله داشت تا خود مسجد. دوتا شیر آب و یه عالمه آدم.
واسادم تا نوبتم بشه. آب هم یخ، هوا هم سرد، باد تندی هم میوزید. پیرمرده از سرما دندوناش میخورد به هم . اومد کنارم تا مسح پاهاشو بکشه. سلام کردم و گفتم: حاجی غصه نخوریا تو این شرایط وضو گرفتن، ثوابِ هفتاد سال عبادت و ده تا حج واجب داره.
پای چپش رو هنوز نکشیده بود،
آخر نوشت: اَه باز طولانی شد. 
دیروز نماز ظهر تو یه مسجدْ تو یه محله ی غریب بودم.  موقع اذان تازه رسیده بودم وضو خونه و چیزی حدود 100 متری هم فاصله داشت تا خود مسجد. دوتا شیر آب و یه عالمه آدم.
واسادم تا نوبتم بشه. آب هم یخ، هوا هم سرد، باد تندی هم میوزید. پیرمرده از سرما دندوناش میخورد به هم . اومد کنارم تا مسح پاهاشو بکشه. سلام کردم و گفتم: حاجی غصه نخوریا تو این شرایط وضو گرفتن، ثوابِ هفتاد سال عبادت و ده تا حج واجب داره.
پای چپش رو هنوز نکشیده بود،

مصرف
داروهای تقلبی که تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشکی نیستند به هیچ
عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مو
خرید قرص تاخیری داروخانه
s
سفارش پستی مکس من شق شدن کامل الت بهترین کار برای بزرگ کردن آلت مردان فرق اساسی لارجر باکس مگنت دار با دستگاه اکستندر مگنت دار چیست فروش اینترنتی قرص مکس من خرید مکس من فروش پستی مکس من فروش قرص تاخیری اصل فروش قرص تاخیری گیاهی max man فروش قرص مکسمن فروشگاه اینترن
اگر گذرتان به میدان بهارستان و خیابان دانشسرا افتاده باشد، حتما تابلوی راهنما با نوشته «به سمت باغ نگارستان» را دیده‌اید. این باغ‌ زیبا و چشم‌نواز در دل شهر تهران هر روز مشتاقان زیادی را به سوی خود فرا می‌خواند. باغ موزه نگارستان که از زمان فتحعلی‌شاه قاجار تا به امروز پابرجاست، در شمال میدان بهارستان قرار دارد و می‌توان با چند دقیقه قدم‌زدن به آن رسید. در ادامه این مقاله وب‌سایت اجاره آپارتمان مبله در تهران، گشتی در باغ و موزه نگارست

سمنک که به نام های سمنوبوا، سمن بیا و سمنو هم شناخته می شود نوعی دسر خوشمزه ایرانی است که از جوانه گندم و آرد تهیه می شود، سمنو را معمولا پیش از نوروز درست می‌کنند و به عنوان یکی از اجزای سفره هفت سین ایرانیان استفاده می کنند.

سمنو فواید زیادی دارد که ما در این مقاله از سایت کوکا خواص کامل سمنو برای سلامتی، بارداری، لاغری و پوست و مو را شرح داده ایم.

خواص سمنو برای پوست و مو

ویتامین E به عنوان اکسیر جوانی شناخته می شود و مقادیر بالای ویت
دیدگاه ها و مدل های توانمندسازی و بررسی اهداف و پیش نیازهای آن
هدف از این پایان نامه دیدگاه ها و مدل های توانمندسازی و بررسی اهداف و پیش نیازهای آن می باشد.
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
هدف از این پایان نامه دیدگاه ها و مدل های توانمندسازی و بررسی اهداف و پیش نیازهای آن می باشد.هدف از توانمندسازی،تسهیل دستیابی به اهداف سازمانی است.در هر صورت،هر گونه افزایشی در قدرت، نباید منج
هدف از این پایان نامه دیدگاه ها و مدل های توانمندسازی و بررسی اهداف و پیش نیازهای آن می باشد.
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
هدف از این پایان نامه دیدگاه ها و مدل های توانمندسازی و بررسی اهداف و پیش نیازهای آن می باشد.هدف از توانمندسازی،تسهیل دستیابی به اهداف سازمانی است.در هر صورت،هر گونه افزایشی در قدرت، نباید منج
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
45

حجم
105 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل 
چگونه باید از کیسه صفرای خود، این عضو سبز کوچک و حساس مراقبت کنیم تا همیشه سرحال باشد؟دانشمندان می‌گویند زنان بیش از مردان و افراد بالای ۴۰ سال بیش از جوان‌تر‌ها در معرض خطر ابتلا به سنگ صفرا قرار دارند! همین موضوع نشان می‌دهد حتی اگر آب دست‌تان است، زمین بگذارید و این نوشتار را تا انتها بخوانید. با مجله پیام دلتا همراه باشید تا درباره صفرا، این کیسه منحصر به فرد بدن بیشتر بدانید.

کیسه صفرا کجاست؟کیسه صفرا یکی از اعضای دستگاه گوارش است.
یک دفتر ازدواج  خوب، چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟
یک دفتر ازدواج شیک باید ویژگی های مختلفی داشته باشد. شما در انتخاب یک دفتر ازدواج باید به این مسائل و ویژگی ها توجه داشته باشید  یکی از مهم ترین دغدغه های عروس و داماد و یا زوج های جوان پیدا کردن دفتر ازدواج شیک و یا دفترعقد شیک است که در عین حال  یکی از پر استرس ترین و در عین حال شادترین روزهای زندگیشان برای پیدا کردن دفتر ازدواج شیک می گذرد تا بتوانند  لحظاتی خوش و فراموش نشدنی را تجربه ن
یک دفتر ازدواج شیک باید ویژگی های مختلفی داشته باشد. شما در انتخاب یک دفتر ازدواج باید به این مسائل و ویژگی ها توجه داشته باشید  یکی از مهم ترین دغدغه های عروس و داماد و یا زوج های جوان پیدا کردن دفتر ازدواج شیک و یا دفترعقد شیک است که در عین حال  یکی از پر استرس ترین و در عین حال شادترین روزهای زندگیشان برای پیدا کردن دفتر ازدواج شیک می گذرد تا بتوانند  لحظاتی خوش و فراموش نشدنی را تجربه ن
بحث موتور جستجوی ملی در روزهایی که اینترنت به خاطر اغتشاشات بنزینی قطع شده بود، بحث داغی بود؛ اما بعد از وصل شدن دوباره اینترنت بین الملل، تقریبا فراموش شد. در این باره در جاهای مختلف با دوستان بحث هایی کرده بودم که اینجا مدون شده تقدیم می کنم.
در دنیایی زندگی می کنیم که منطق سرمایه و سود بر آن حاکم است. هیچ کس در دنیا به خاطر ثواب برای دیگران موتور جستجو نمی سازد! گوگل، یاهو و دیگران هم از این قاعده مستثنی نیستند. ما تصور می کنیم که از خدمات ای
باهم خـَطِ فکـری سیدالشهداء
و
بِینـش دینی و تربیـتی ایشان را بشناسیـم
در حدیثی پرامون «اهمیت و بزرگی ارزش مباحث اخلاقی» از توصیه ها و نکاتی که أمیرالمؤمنین (علیه السلام) خطاب به فرزند گرامیشان چنین آمده است که فرمود:
« إِنَّ اَللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ جَعَلَ مَحَاسِنَ اَلْأَخْلاَقِ وُصْلَةً بَیْنَهُ وَ بَیْنَ عِبَادِهِ، فَیَجِبُ أَحَدَکُمْ أَنْ یَتَمَسَّکَ بِخُلُقٍ مُتَّصِلٍ بِاللَّهِ تَعَالَى؛ خداوند سبحان فضائل اخلاقی را وسیله ارتب
دفن حضرت زهرا
مرتضی غسلین ایشین ایتدی تمام
دوتدی تصمیم اونی دفن ایتسون امام
چیخادوب ائودن نه نوعیله اونی فخر الا نام
ایله بیر فاجعه گورمز داخی بو چرخ  زمام
امر ائدیبدور اوجادان آغلامییون
فرقتونده سینه زی داغلامیون

روای ایتدی بونی هیئتده بیان
یاده دوشدوقجه ائدر قلبیمی قان
ایندیه جان بوسوزی یوخدی یازان
سندین آدرسینی وئردی نشان
داغدا اولسا اثری حتمی یخار
داش اورکده اولا گوز یاشی اخار

ثارالله هیئتینین استادی
اوزی مداحدی کریمی آدی
بوسو
همانطور که مطلع هستید یکی از والت های دلاری مطرح که در اکثر پروژه ها پذیرفته می شود و محبوبیت بالایی هم دارد، والت پرفکت مانی ست. سرعت بالا در تراکنش ها و راحتی اکسچنج پرفکت مانی به ارزهای دیجیتال و همچنین تومان و بلعکس باعث محبوبیت این والت در بین کاربران است. والت پرفکت مانی را بدون وریفای کردن اکانت و احراز هویت هم می توان استفاده نمود ولی کارمزد در تراکنش ها در این حالت کمی بالاست. چنانچه از والت پرفکت مانی بدون وریفای کردن اکانت استفاده
آیت‌الله حیدری:
«در اینکه مردان و زنان از نظر تکوینی و وجودی ــ چه در بُعد جسمی، چه در بُعد روحی و روان‌شناختی، و چه از جهت دستگاه‌های ادراکی و معرفت‌شناختی ــ به گونه‌ای متفاوت خلق شده‌اند تردیدی نیست، اگرچه این تفاوت بارِ ارزشی ندارد تا بهانۀ برتری و شرافت مردان بر زنان یا بالعکس شود.
این اختلاف در خلقت تا حدودی و در برخی زمینه‌ها باعث تفاوت مرد و زن در فهم، برداشت و قرائت آنها در موضوعات گوناگون ــ به ویژه در مواجهه با نصوص دینی ــ می
سید حسن رسولی طی یادداشتی نوشت: «در گذشت یار و همدم وفادار مرحوم دکتر شریعتی و مادر فداکار فرزندان صاحبنظر و آزادی خواه ایشان،مرحومه فقیده سعیده.سرکار خانم پوران شریعت رضوی خراسانی را مجدداً تسلیت عرض می کنم.رحمت و مغفرت الهی روح این شخصیت آموزنده، و صبر و بردباری بستگان معزا را مسالت دارم.
​نسل من دکتر شریعتی را معلم انقلاب می داند. بر این باور طی دوره استانداری خراسان در سفر به کشور سوریه و حضور در دمشق و زیارت حرم مطهر حضرت زینب سلام ال
محمود مزینانی، تحلیلگر مدیریت و بانکداری در یادداشتی به بررسی رویکردهای جدید مشتری‌مداری در نظانم بانکی پرداخته و راهکارهایی را برای اصلاح رویه‌های موجود و حرکت به سوی فنآوری‌های جدید در حوزه بانکداری، ارائه داده است.

اگرچه بانک‌ها در تماس با فن‌آوری‌های نوین و به‌کارگیری آن، دچار چالش‌های مداوم هستند لیکن این  موضوع می‌تواند منجر به عرضه محصولات جدید شود، که البته موفقیت در آن وابسته به "بهبود تجربه مشتری" است.رویکرد بهبود تجر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه تخصصی علمی صنعت فولاد